Piękno aerodynamiki

Optymalizacja przepływu powietrza w najlepszym wydaniu

Mi Air został zaprojektowany tak aby zapewnić najlepszy możliwy przepływ najczystszego powietrza które dociera do najdalszych zakątków twojego pomieszczenia. Nowoczesny i elegancki design komponują się z każdym pomieszczeniem. Jest to produkt scalający estetykę i dynamike wykończenia.

5732

wloty dla lepszej cyrkulacji

Proces oczyszczania zaczyna się przez 5732 wloty, które pobierają odpowiednią ilość powietrza. Aby uniknąć uszkodzeń oraz nakładania dodatkowych powłok, które mogą być szkodliwe dla środowiska stosujemy najwyższe standardy produkcji. Wyprodukowany w jednym kroku za pomocą dokładnego procesu formowania, Mi Air uzyskuje gładkie i nieskazitelne powierzchnie które zachwycą nawet tych najbardziej wymagających.

Mi Air podąża za technologią

Nawet ostrze łopaty wentylatora ma grubość zaledwie 1mm co ma znaczący wpływ na przepływ powietrza.
Mi Air został starannie zaprojektowany, aby zminimalizować utratę energii spowodowaną oporami powietrza.

 • Intake grille
  Kratki wlotu
  Łopatki wiatraka zostały zaprojektowane tak aby powietrze mogło swobodnie krążyć, dzięki temu może rozprowadzić je po pomieszczeniu z najwiekszą precyzją. Zaokrąglona struktura śmigła zmniejsza hałas przez zminimalizowanie oporów powietrza.
 • Axial flow fan
  Wentylator osiowy przepływu
  Gumowe tłumiące drgania, starannie zaprojektowane elementy łopatek, zwiększają przepływ oczyszczanego powietrza.
 • Output grille
  Kratka wyjściowa
  Gęsto umieszczone otwory umożwiliają przepływ powietrza o dużej intensywnosci.

Szybki i stały

Wszystko działa stabilnie i precyzyjnie nawet na pełnych obrotach. Najmniejsze odchylenia mogą powodować hałas lub wibracje, dlatego przy tworzeniu Mi Air’a wszystko zostało zaprojektowane ze starannością o najdrobniejsze szczególy. Każdy wentylator przechodzi rygorystyczne badania równowagi.

Cztery niezależne kanały powietrza

Cztery niezależne kanały powietrza są rozwiązaniem do osiągnięcia większych wewnętrznych cyrkulacji . Kanały są wyrównane z kierunku przepływu powietrza i stopniowo zwężajace się w celu zwiększenia prędkości jego przepływu. Przy maksymalnej mocy, oczyszczeniu przechodzi 10000 litrów powietrza na minutę.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Aby uniknąć przypadkowych urazów, Mi Air automatycznie przestaje
działać po otwarciu górnej kratki lub obudowy filtra.

Utrzymanie subtelności

Czyste powietrze w Twoim domu stanie się dla Ciebie codziennością i nawet nie zawuażysz, że to wszystko dzięki Mi Air’owi. Utrzymuje prostotę obsługi dzięki jednemu przyciskowi zamiast skomplikowanych paneli sterowania. Wskaźnik zasilania umieszczony został 8cm nad ziemią, gdzie jest poza zasięgiem wzroku i umysłu. Wbudowany czujnik rozjaśnia wskaźnik , w zależności od poziomu światła otoczenia.

Zajmuje niewielką powierzchnie
o wymiarach kartki A4.

Galeria >
Filmy i Galeria >

Obejrzyj wideo z laboratorium badania jakości powietrza, aby dowiedzieć się,
jak skutecznie Mi Air czyszcza otoczenie ze
szkodliwych gazów, zapachów, kurzu, futra, pyłków i typowych zanieczyszczeń.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony